MOKYKLOS TRADICINĖS ŠVENTĖS

 
Per keletą metų susiformavo mokyklos bendruomenės tradiciniai renginiai:

Rečitaliai. Suzuki repertuaras smuikui, violončelei, fleitai, fortepijonui, gitarai ir kt. instrumentams sistemingai išdėstytas keliose knygose. Mokinys, išmokęs groti visus kūrinius iš vienos knygos, kviečia draugus, tėvelius, senelius, kaimynus į savo solinį koncertą - rečitalį. Rečitalyje groja ir pakviesti draugai. Po kiekvieno rečitalio įteikiamas pažymėjimas apie pasiektą išmokimo lygmenį. Visi smagiai leidžia laiką ne tik klausydamiesi muzikos, bet ir švęsdami draugo sėkmę.
 
 
Advento koncertai. Kiekvienais metais lapkričio – gruodžio mėnesį rengiami advento koncertai. Jie organizuojami kiekvienai klasei nuo priešmokyklinumų iki... mūsų išaugusių gimnazistų. Pasipuošiame, vykstame į gražią koncertų salę, dovanojame vieni kitiems gėles ir džiaugiamės buvimu kartu. Šiuose koncertuose kiekvienas mokyklos moksleivis dovanoja muzikos kūrinį giminaičiams, draugams ir visiems susirinkusiems.
 
 
Miuziklas. didžiausias ir smagiausias metų renginys. Per 10 savo veiklos metus mokykla pastatė 6 muzikinius spektaklius. Jame dalyvauja visi vaikai. Kiekvienas spektaklis stebina nuostabiais kostiumais, puikiomis dekoracijomis, intriguojančiu libretu ir muzika. Spektakliai vyksta Girstučio kultūros rūmų salėje, nes mažesnėse patalpose visi dainuojantys, grojantys ir vaidinantys tiesiog netelpa.
 
 
Dr. Shinichi Suzuki gimtadienis švenčiamas spalio 17 d. ir paprastai pažymimas šiltu kameriniu koncertu. Nors ne mažiau svarbu tiesiog susėsti klasėje ir pakalbėti apie žmogų, kurio idėjos besimokančius vaikus daro laimingais vaikais.
 
 
Sporto šventė- vyksta kiekvienais metais gegužės mėnesio pabaigoje.  Kruopščiai , išradingai ir netradiciškai parengta sporto šventė vaikams suteikia daug emocijų, skatina domėtis fiziniais pratimais,  tobulina išmoktus judesius , ugdo kolektyviškumo ir bendruomeniškumo jausmą.
 

Senelių diena- vyksta kiekvienais metais spalio mėnesį. Ši šventė skirta paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Vaikai praleidžia dieną su savo mylimais seneliais, jiems koncertuoja,kartu šoka ir žaidžia įvairius žaidimus, dalinasi  mintimis apie savo mokyklą. Seneliai pasidalina savo mintimis apie savo vaikystę, pasakoja apie savo profesijos ypatumus.

 

Kaziuko mugė -

 

  

  Mokinių priėmimo į mokyklą tvarka 

    

_____________________________ 

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio mokyklai

Kauno Suzukio pradinė mokykla

Šiaurės pr.23, Kaunas

Kodas 191824228

A.s. LT794010042500986335

Dėkojame!

FORMOS PAVYZDYS

_________________________________

Įsteigtas

Kauno Suzukio pradinės mokyklos paramos fondas

Įmonės kodas 303359883

A/s LT95 7300 0101 4008 3418

 _________________________________

Mokykla dalyvauja programose:

   VAISIŲ

   PIENO VAIKAMS
        

  _____________________________

 

 

Svetainė atnaujinta: 2021-08-16