INFORMACIJA APIE PEDAGOGUS

Rimantė Tamošiūnienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė..

 

Odeta Virpšienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Sidutė Valauskienė - matematikos mokytoja

Vaida Braziulienė - lietuvių k. vyr. mokytoja

Aidas Slavinskas - istorijos/geografijos mokytojas

Audronė Klovienė - biologijos vyr. mokytoja

Daina Rutkauskienė - anglų k. mokytoja

Darius Garkauskas - kūno kultūros/technologijų mokytojas 

Jolita Žagarienė - matematikos vyr. mokytoja

Mantas Lukauskas - muzikos mokytojas

Giedrė Bankietienė - muzikos mokytoja

Virginija Lukošienė –  būrelio vadovė; mokytoja metodininkė

 

Minja Katinienė - pradinių klasių mokytoja.

Aušrinė Šleivienė -    pradinių klasių mokytoja.

 

Vilma Lynienė - pradinių klasių mokytoja metodininkė.

 

Milda Kleniauskienė- pradinių klasių mokytoja.

 

Aistė Lukaševičienė –  tikybos mokytoja, bibliotekininkė.

 

Rasma Kanienė –  muzikos vyr. mokytoja.

 

Renata Kaminickienė – anglų kalbos vyr. mokytoja.

 

Aušra Simanavičienė –  būrelio vadovė, vyr. mokytoja

 

Kristina Kunigonienė - anglų k. mokytoja - vaiko priežiūros atostogos.

 

 Inga Baltrušaitienė -  pradinių klasių mokytoja. 

 

Gintaras Bukauskas - kūno kultūros mokytojas.

  

Neringa Degutienė -pradinių klasių mokytoja.

 

Rita Marija Gružauskienė -  šokių vyr. mokytoja.

 

Inga Raginienė - gitaros mokytoja 

Inga Armonaitė - dailės mokytoja.

Eglė Butėnienė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Živilė Budnikaitė -pradinių klasių mokytoja.


Jolanta Kazlauskienė- pradinių klasių mokytoja

Birutė  -  pradinių klasių mokytoja

Eglė Eudukienė- pradinių klasių mokytoja - vaiko auginimo atostogos

Greta Taurazevičiūtė  - priešmokyklinio ugdymo pedagogė-vaiko auginimo atostogos

Aistė Liškauskaitė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė - vaiko auginimo atostogos.

Vladislavas Zurba -  anglų kalbos mokytojas 

Martynas Antanaitis - šachmatų mokytojas

Vilma Staškevičiūtė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Daniulienė Julija - pradinių klasių mokytoja

Sigita Urbonaitė - pradinių klasių mokytoja

  

Daiva Micutienė - pradinių klasių mokytoja

Elena Matulaitienė - pradinių klasių mokytoja

Rugilė Vasilavičiūtė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė. 

Jurgita Chodaravičienė - priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Kristina Draugelienė- priešmokyklinio ugdymo pedagogė