Naujienos

-

           Neskubėk, bet ir nesustok, kantrybė yra svarbi mokymosi proceso dalis.

 

  Dr. Šiniči Suzuki

 

2022-11-27

 

Adventiniai koncertai

 

Advento koncertai

Gruodžio 1 d.

 17 val. - 2B ir 4D

18.30 val. - 4A ir 0C

Gruodžio 2 d.

15.30 val. - 1A ir 6B

17 val. - 1B ir 5A

18.30 val. – 2A ir 5B

Gruodžio 5 d.

17 val. - 4B ir 2C

18.30 val. - 4C ir 1C

Gruodžio 6 d.

17 val. - 3B ir 0E

18.30 val. - 2D ir 0D

Gruodžio 12 d.

17 val. - 3A ir 1E

18.30 val. - 3C ir 1D

Gruodžio 15 d.

17 val. - 0A ir 6A

18.30 val. - 0B ir 7A

 

Susitiksime Kauno Suzuki progimnazijos 

A. Stulginskio g. 61 padalinyje 

2022-116-16

Tolerancijos savaitė mokykloje

Šių metų tolerancijos dienos simbolis - namas. Visų klasių durys papuoštos namais, kurių langelius ir juose atsispindintį gyvenimą piešė vaikai. Vienas iš galimų tolerancijos apibrėžimų - tai pagarba, pakantumas ir supratingumas. Ačiū spec.pedagogei Miglei ir psichologei Raimondai už turiningas tolerancijos pamokas! O taip pat jų jaunosioms pagalbininkėms Miglei ir Evitai.

2022-11-08

Priešmokyklinukų paroda

Žiemišką lapkričio savaitę pradedame priešmokyklinukų tapybos darbų paroda "Metų laikai". Ačiū mokytojai Vilmai!.

Paroda 

2022-11-06

Sveikiname 

 

Mūsų šokėjai, nesvarbu, kokio stikiaus šokiais neužsiimtų, turi kuo nustebinti Lietuvą. Ir štai, lapkričio 29 d. Julius su partnere Tėja tavo čempionais Lietuvos pramoginių šokių čempionate. Sveikiname, žavimės, palaikome! 

Keletas nuotraukų...

2022-11-04

Pyragų diena

Lapkričio 11 dieną mokykla pakvips naminiais pyragais, meduoliais ir kitais skanėstais.

Šios dienos žinia yra ta, kad kiekvienas kepantis ar skanaujantis gardumyną jaus palaikymą sunkios ligos paliestam vaikui ir dalinsis tikėjimu, kad galima įveikti net ir didžiausias kliūtis.

Kviečiame VISUS pyragų ir atjautos bangą skleisti vis tolyn ir platyn. Artumo ir bendrumo jausmas yra nepaprastai stiprus ir pasklinda daug plačiau, nei galime tikėtis.

Norinčius prisidėti prie šios akcijos kviečiame namuose kepti skanėstus ir penktadienį atnešti juos į mokyklą. Už kiekvieną gabalėlį aukojame po 0,50 ct. Visus surinktus pinigus skirsime labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, besirūpinančiam onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.

Jei Jums kyla klausimų, išsamesnę informaciją suteiks klasės mokytoja.

AČIŪ už jūsų atjautą, dosnumą ir jaučiamą atsakomybę už šalia esantį mažąjį kovotoją.

 

2022-10-24

Informatikų diena

Spalio 24 - pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena. Dėstytojos Jolitos Kuncienės pakviesta 7 a klasė pažymėjo ją informatikų darbo vietose, kur galėjo ne tik pasinaudoti progresyviausiomis technologinėmis galimybėmis, bet ir sukurti autorinį produktą. Pusdienio neužteko, tad iš šio projekto neišnersime ilgam. Ir iki progimnazijos baigimo mūsų kuriamas produktas (intriga - koks?) bus puoselėjamas, tobulinamas ir papildomas.

Ačiū mamoms Deimantei ir Jolitai už puikias iniciatyvas ir jų įgyvendinimo strategijas!

2022-10-14

Tūkstantmečio vaikai

 

7a klasė ir auklėtojas išlydi draugą Jan Martynov į LRT studiją dalyvauti laidos "Tūkstanmečio vaikai", skirtos Ukrainos vaikų palaikymui, filmavimą. Susitiksime Vilniuje po kelių valandų, sėkmės!!!

Keletas akimirkų...

2022-10-18

 

Dr.Šiniči Suzuki gimtadienio koncertas nebūtų įvykęs be kasdieninio atkaklaus mokytojų, tėvų ir vaikų darbo. Ir muzikos pamokų, kurios japonistikos savaitės proga vyko labai netradiciškai: ketvirtokai tapo priešmokyklinukų mokytojais. Ačiū mokytojai Rasmai už kūrybišką erdvę, kurioje kiekvienas gali muzikuoti!

 Keletas akimirkų...

2022-10-15

Koncertas

 

Spalio 16 d. 13 val. Birštono kultūros centre vyks

tarptautinis Lietuvos Suzuki asociacijos koncertas.

Keletas akimirkų...

  

2022-09-30

Svečiai

 Svečiuose - KTU cheminės technologijos fakulteto docentas, dr. Anatolijus Eisinas. Vyresnių Kauno Suzuki progimnazijos klasių mokiniams jis skaitė pranešimą apie chemijos reikšmę mūsų gyvenime ir praktinį eksperimentų taikymą. Kelias nuo idėjos iki jos įgyvendinimo, verslumas, gamyba, sąnaudų apskaičiavimas - viskas tilpo į 45 min! O saldainiukas pabaigai - improvizuota scena iš filmo "Daktaras Hauzas". Ačiū už paskaitą ir bendradarbiavimą!

 Keletas akimirkų...

 

2022-09-30

Solidarumo bėgimas

Jungiamės prie visuomeninės organizacijos “Gelbėkit vaikus” organizuojamos akcijos – SOLIDARUMO bėgimo! Esame pasiruošę bėgti su tikslu padėti tiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Bėgti ir parodyti sau ir kitiems, kad tam, kad padarytum gerą darbą, užtenka tik noro ir miklių kojų. Bėgam drauge!

 

Dalyvių finansinė parama padeda organizacijai “Gelbėkit vaikus” teikti nenutrūkstamą pagalbą vaikams, augantiems iššūkių patiriančiose šeimose. Šiais metais ji vertingesnė, nei bet kada

Keletas akimirkų...


2022-09-20

Paroda

-Taigi, priešistorinių olų piešinių tęsinys, - pasakoja mokytoja Inga. - Tie senovės medžiotojai - dailininkai dėkingi J.Polockui, nes ant spalvotos sienos lengviau ir smagiau piešti savo pasaulio gyvūnus. Visus pirštus nusibrūžino... O mums irgi smagu - pradinukų lauko siena virsta dar viena parodų erdve.

Keletas akimirkų...

 

2022-09-20

Išvyka

Akimirkos iš 2 a klasės išvykos į Kauno Kolegiją! Pasakoja mokytoja Elena: "Sužinojome, kodėl reikia stiprinti nugaros bei pilvo raumenis. Kodėl svarbus rankos stiprumas bei kūno lankstumas. Pavasarį draugausime ir su kolegijos studentais, patikrinsime, kaip pasikeitė mūsų lansktumas, pilvo ir nugaros raumenys. O iki tol mankštinsimės! Diena nuostabi, oras lepino gražiais vaizdais ir malonia vėsa. Pakeliui pavyko pasidžiaugti rudens dovanomis - kaštonais! "

Keletas akimirkų...

2022-09-19

Išvyka

 Penktadienį 4-6 klasių seniūnai vyko į komunikacijos eksperto S.Tvirbuto paskaitą "Sėkmingas įvaizdis karjerai". Pakeliui buvo labai įdomu susipažinti su moderniais Kauno kolegijos fakultetais, auditorijomis, biblioteka ir studentų sukurtais meno ir dizaino pavyzdžiais. Suzuki grupė smarkiai skyrėsi amžiumi nuo kitų atvykusių klausytojų (iššūkis lektoriui!), tačiau rimtumu ir dėmesingumu pateisino aukščiausius dėstytojo lūkesčius. Išvada: sėkmingas įvaizdis karjerai labai svarbus, bet be buvimo savimi ir gilaus kažkurio sau svarbaus dalyko išmanymo jis nieko gyvenime nenulems! 

Keletas akimirkų...

2022-09-17

Išvyka

 

Pastatyti savo namą - tvirtovę vakar Kauno kolegijos menų fakultete mokėsi septintokai. Paskaitą apie Kauno fortus jiems skaitė kolegijos dėstytojai. Tiesą sakant, tokį milžinišką lego kaladėlių kalną išvysime ne kasdien, tik laiko mažoka: viena akademinė valanda... Užtat nužygiuoti į Žaliakalnį (o dar iš jo paržygiuoti) - puiki aktyvaus savaitgalio pradžia. Kūno kultūros pamokos taip pat įskaitytos!

 

Keletas akimirkų...

2022-09-15

Disleksija...

Logopedė Miglė kviečia, nes: "Mūsų mokykla - draugiška mokykla. Daugiau informacijos susirūpinusiems disleksijos problema rasite čia: https://www.dyslexiacentras.It/ ir čia:

https://www.labiblioteka.It/

Įgarsintų knygų galite pasirinkti ELVIS bibliotekoje: garsines-knyqos-moksleiviams_8.pdf

O daugiau apie šią savaitę vykstančius renginius pasidomėkite čia:

https://neskaitymofestivalis.lt/

 Sėkmės!"

2022-09-07

Gerbiami mokyklos bendruomenės nariai!

 

Rugsėjo 9 d. (penktadienį) 11 val. Vilijampolės Šv. Juozapo bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už Kauno Suzuki progimnazijos bendruomenę. Mišiose dalyvauja 5-7 klasių mokiniai ir mokytojai. Mišias laikys kun. Liutauras Vilėniškis. Maloniai kviečiame dalyvauti mokinių šeimų narius.

2022-09-05

 Svečiai

Staigmena rugsėjui - naujo Suzuki instrumento pristatymas. Klasėse svečiuojasi arfininkė Viktorija Smailytė - Karkienė, Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro artistė. Ne tik mokykloje, bet ir Kaune pradedame mokytis naujos specialybės! Su pagarba mokytojai rimtai apsisprendžiame lankyti arfos pamokas ir ieškome jos kontaktų išsiųstuose informaciniuose sąrašuose!

2022-08-22

 

 

2022-07-10

Mokyklos uniformos

Mūsų mokyklos uniformas bei kitą atributiką galite įsigyti

Suzuki uniforma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauno Suzukio pradinė mokykla dalyvauja įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos. 

Daugiau informacijos apie projektą rasite:

https://www.sac.smm.lt/projektai-ir-programos/projektai/vykdomi-projektai/es-projektai/

http://www.vedlys.smm.lt/